Toerisme en erfgoed

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 5-03-2018 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Dinsdag 6-03-2018 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Woensdag 7-03-2018 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Donderdag 8-03-2018 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Vrijdag 9-03-2018 van 08.30 tot 12.30 uur, van 13.30 tot 17.00 uur
Zaterdag 10-03-2018gesloten
Zondag 11-03-2018gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag paasmaandagmaandag 2 april 2018
Sluitingsdag Dag van de Arbeiddinsdag 1 mei 2018
Sluitingsdag Hemelvaartdonderdag 10 mei 2018
Sluitingsdag pinkstermaandagmaandag 21 mei 2018
Sluiting personeelsdagvrijdag 15 juni 2018
Sluitingsdag Feest van de Vlaamse Gemeenschapwoensdag 11 juli 2018
Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartwoensdag 15 augustus 2018
Sluitingsdag Allerheiligendonderdag 1 november 2018
Sluitingsdag Allerzielenvrijdag 2 november 2018
Sluitingsdag Feest van de Dynastiedonderdag 15 november 2018
Sluitingsdag Kerstmisdinsdag 25 december 2018
Sluitingsdag tweede kerstdagwoensdag 26 december 2018

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Bart Bekker (Diensthoofd) 016 80 56 82 bart.bekker@tienen.be
Ann Knaepen (Medewerker) 016 80 56 66 ann.knaepen@tienen.be
Annemie Scheerlinck (Medewerker) 016 80 56 82 annemie.scheerlinck@tienen.be
Annemie Smolders (Medewerker) 016 80 56 87 annemie.smolders@tienen.be
Benny Rome (Medewerker) 016 80 56 83 benny.rome@tienen.be
Corry Vanrooy (Medewerker) 016 80 57 37 corry.vanrooy@tienen.be
Gerda Vermeulen (Medewerker) 016 80 56 64 gerda.vermeulen@tienen.be
Harrie Spelmans (Medewerker) 016 80 56 69 harrie.spelmans@tienen.be
Isabel Vanderstappen (Medewerker) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be
Jos Heeren (Medewerker) 016 80 56 67 jos.heeren@tienen.be
Luc Lambrecht (Medewerker) 016 80 56 86 luc.lambrecht@tienen.be
Lutgart Vrancken (Medewerker) 016 80 56 65 lutgart.vrancken@tienen.be
Mark Kempeneers (Medewerker) 016 80 56 63 mark.kempeneers@tienen.be
Marleen Van Den Haute (Medewerker) 016 80 57 38 marleen.vandenhaute@tienen.be
Urbain Donni (Medewerker) 016 80 58 83 urbain.donni@tienen.be