Toerisme en erfgoed

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdaggesloten
Woensdaggesloten
Donderdaggesloten
Vrijdaggesloten
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 31-07-2017 van 08.30 tot 12.30 uur
Dinsdag 1-08-2017 van 08.30 tot 12.30 uur
Woensdag 2-08-2017 van 08.30 tot 12.30 uur
Donderdag 3-08-2017 van 08.30 tot 12.30 uur
Vrijdag 4-08-2017 van 08.30 tot 12.30 uur
Zaterdag 5-08-2017gesloten
Zondag 6-08-2017gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartdinsdag 15 augustus 2017
Sluitingsdag Allerheiligenwoensdag 1 november 2017
Sluitingsdag Allerzielendonderdag 2 november 2017
Sluitingsdag Wapenstilstandzaterdag 11 november 2017
Sluitingsdag Feest van de Dynastiewoensdag 15 november 2017
Sluitingsdag Kerstmismaandag 25 december 2017
Sluitingsdag tweede kerstdagdinsdag 26 december 2017

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Bart Bekker (Diensthoofd) 016 80 56 82 bart.bekker@tienen.be
Ann Knaepen (Medewerker) 016 80 56 66 ann.knaepen@tienen.be
Annemie Scheerlinck (Medewerker) 016 80 56 82 annemie.scheerlinck@tienen.be
Annemie Smolders (Medewerker) 016 80 56 87 annemie.smolders@tienen.be
Benny Rome (Medewerker) 016 80 56 83 benny.rome@tienen.be
Corry Vanrooy (Medewerker) 016 80 57 37 corry.vanrooy@tienen.be
Gerda Vermeulen (Medewerker) 016 80 56 64 gerda.vermeulen@tienen.be
Harrie Spelmans (Medewerker) 016 80 56 69 harrie.spelmans@tienen.be
Isabel Vanderstappen (Medewerker) 016 80 56 81 isabel.vanderstappen@tienen.be
Jos Heeren (Medewerker) 016 80 56 67 jos.heeren@tienen.be
Luc Lambrecht (Medewerker) 016 80 56 86 luc.lambrecht@tienen.be
Lutgart Vrancken (Medewerker) 016 80 56 65 lutgart.vrancken@tienen.be
Mark Kempeneers (Medewerker) 016 80 56 63 mark.kempeneers@tienen.be
Marleen Van Den Haute (Medewerker) 016 80 57 38 marleen.vandenhaute@tienen.be
Urbain Donni (Medewerker) 016 80 58 83 urbain.donni@tienen.be